Sazba za hodinu

BRIGÁDA ve výrobě | ranní směna

referenční číslo: 54625 | aktuálnost: 27.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Brigáda ve firmě zabývající se výrobou velkoformátové reklamy.
Kompletování výrobků, ruční montáž Drobné dílenské práce (práce s nářadím, s lepidlem, zapojování led diod...) Úklid na pracovišti Ekologická likvidace demontovaných reklam

Požadujeme

Máte nějakou praxi s prací ve výrobě Jste zručný a technicky zdatný Můžete chodit 2x až 3x do týdne na ranní směnu (7:00-15:30)

Nabízíme

Práce na DPČ 170 Kč/hodina Příspěvek na obědy Individuální domluva na směny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda