Typ nabídky

Minimální mzda

účetní (55-60.000 Kč)

referenční číslo: 56700 | aktuálnost: 12.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi v účetnictví? Rádi se kariérně rozvíjíte a přijímáte nové výzvy? Chcete být za své schopnosti adekvátně finančně ohodnoceni? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Významná stabilní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:
ÚČETNÍ (55-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Účtování faktur, bankovních výpisů, mezd a celních dokladů
  • Kontrola a správa interních účetních dokladů
  • Sestavování daňových přiznání, včetně DPH, kontrolních hlášení atd.
  • Příprava roční uzávěrky, podkladů pro audity apod.
  • Kooperace s daňovými poradci

Požadujeme

  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti účetnictví podmínkou
  • Znalost české legislativy
  • Zkušenost s prací v MS Office
  • Znalost systému SAP výhodou

Nabízíme

  • 28 dní dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Mobil a notebook i pro soukromé účely
  • Přátelské prostředí
  • Firemní akce
  • Nástup: IHNED/dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Mzda: 55 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika