Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí servisního oddělení

referenční číslo: 2000302198 | aktuálnost: 18.08.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho významného klienta, výrobní potravinářskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí servisního oddělení.

Náplň práce:

  • vedení týmu provozních údržbářů
  • preventivní údržby a opravy na výrobních zařízeních firmy
  • optimalizování výrobních procesů, tj. seřizování parametrů stroje, např. robotových trajektorií, drobné úpravy v PLC
  • objednávání náhradních dílů
  • diagnostikování a řešení poruch během výrobních procesů
  • plánování úprav a modernizaci zařízení a strojů
  • komunikace s dodavateli výrobních technologií

Požadujeme:

  • vzdělání v oblasti elektro nebo automatizace
  • praxe na obdobné pozici – podmínkou
  • odbornou způsobilost – platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. 6) - výhodou
  • orientaci v elektro-dokumentaci
  • znalost práce na PC
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost a zodpovědnost
  • ŘP sk. B
  • znalost AJ

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na HPP ve dvousměnném provozu
  • stabilní práci a jistotu v silné společnosti
  • přátelský kolektiv
  • po zapracování 23 dnů dovolené, 2x sick days
  • slevu na firemní produkty 25 %
  • nástupní mzdu 65 000 Kč/měsíc, po zkušební době 75 500 Kč/měsíc
  • místo práce: Nehvizdy – okres Praha-východ
  • nástup je možný ihned / popř. dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 65 000 - 75 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nehvizdy,

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika, Výroba, průmysl

Profese: elektrotechnik, servisní technik, supervizor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Zdravotní volno/sickday