Sazba za hodinu

Pomocný pracovník | brigáda

referenční číslo: 56240 | aktuálnost: 31.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zabývá montáží solárních panelů hledáme manuálně zručné a zodpovědné brigádníky, kteří budou pravé ruce elektrikářů, svářečů a montérů. Práce bude probíhat ve Vítkově u Opavy. Brigáda bude trvat zhruba 2-3 týdny a startuje od 23.7.2024.
příprava elektro kabeláže pro fotovoltaické elektrárny vrtání, šroubování přenášení a chystání materiálu

Požadujeme

ideálně vyučení v oboru zámečník, nástrojář ochota pracovat všechny všední dny po dobu 2-3 týdnů (8h/denně) technická a fyzická zdatnost

Nabízíme

hodinová mzda 212 - 258 Kč/hod. (dle zkušeností) smlouva na DPČ
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 212 - 258 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda