Sazba za hodinu

Pomocný dělník | brigáda

referenční číslo: 56292 | aktuálnost: 22.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy, která se zabývá půjčováním vybavení pro stavby, bednění a pažení hledáme nové brigádníky na pomocné práce. Jedná se o práci v Ostravě – Přívoze. Brigáda bude probíhat do konce září 2024.
provádění údržby natírání, lakování čištění dílců pomocí vysokotlakého vodního zařízení práce s velkým kladivem manipulace se zbožím výpomoc ve skladu i venkovním areálu

Požadujeme

min. SOU s výučním listem fyzická zdatnost – manipulace s těžkými kusy uvítáme zkušenosti s lakováním a natíráním spolehlivost v docházce ochota pracovat všechny všední dny 6:30-15:00h

Nabízíme

mzda 130 - 150 Kč/h dle výkonu pouze ranní směny od 6:30 – 15:00 hod. volné víkendy dobrá dostupnost autem i MHD
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 130 - 150 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda