Sazba za hodinu

rozbalit

Brigáda ve skladu 165 Kč/hod

referenční číslo: 57060 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme brigádnika do skladu na odpolední a noční směny v logistickém areálu u Brna. Možná dlouhodobá spolupráce, ale i nepravidelná docházka podle Vašich možností. Doprava autobusem 20 minut ze zastávky Zvonařka v Brně.
Práce se čtečkou čarových kódů Balení a třídění zásilek Směny 14:30-23:00 nebo 00:00-8:30 Na směny je možné hlásit se podle Vašich možností online

Požadujeme

Praxe není nutná, vše vás naučíme Práce v týmu Odpovědný přístup Základní znalost češtiny

Nabízíme

Mzda 165 Kč/hod Fajn kolektiv Stabilní brigáda s možností dlouhodobé spolupráce, ale i občasný přivýdělek při studiu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 165 - 165 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda

Viktoriya Borshchevska
+420 731 634 083