Sazba za hodinu

Brigáda ve skladu 160 Kč/hod

referenční číslo: 57122 | aktuálnost: 11.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme brigádníky na výpomoc do skladu s cukrovinkami v Modřicích. Jedná se o jednoduchou manuální práci s balíčky do 15kg a různorodou výpomoc ve skladu. Nevyžadujeme pravidelnou docházku, brigádníci mají možnost hlásit se na směny online kdykoli dle svých možností.
Pomocné práce ve skladu Směny denně PO-PÁ cca. 8:00-16:00 Pravidelná docházka není nutná, brigádníci se na směny hlásí on-line sami

Požadujeme

Spolehlivost a bezproblémové chování v kolektivu Plnoletost Praxe není nutná

Nabízíme

Smlouva na DPČ Mzda 160 Kč/hod Možnost týdenních záloh ze mzdy Volba směny dle časových možností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 160 - 160 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda