Sazba za hodinu

rozbalit

Dlouhodobá brigáda na recepci - administrativa

referenční číslo: 57193 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, kterým je celosvětově známa značka sportovního oblečení a doplňků hledáme brigádníka na pozici Recepční.
Odpovědnost za plynulý chod recepce Příjem, předávání a přepojování příchozích hovorů a e-mailů přátelským a kompetentním způsobem Evidence, třídění a distribuce denních zásilek Vyřizování stížnosti zákazníků a komunikace se skladem Podpora Facility týmu, finančního a HR oddělení s různými administrativními a provozními úkoly Odpovědnost za zajištění čistoty prostoru recepce po celou dobu

Požadujeme

Plynulá čeština a angličtina Velmi dobrá znalost MS Office Vynikající mezilidské, komunikační a organizační schopnosti Schopnost pracovat proaktivně a samostatně

Nabízíme

Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti Multisport karta Stravenky Sleva na firemní produkty Přístup do firemního fitness centra Týdenní jóga Měsíční zdravá snídaně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda