Sazba za hodinu

rozbalit

Brigáda| Balení internetových objednávek| Mzda od 190 Kč

referenční číslo: 57801 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte brigádu s možností volby směn? Neváhejte, tato nabídka je přesně pro Vás!
kompletace internetových objednávek

Požadujeme

dobrý zdravotní stav a fyzická kondice trestní bezúhonnost spolehlivost a pečlivos

Nabízíme

smlouvu na DPČ mzdu od 190Kč/h. atraktivní lokalitu v Plzni na Borských polích přípatek za noční směnu 17Kč/h.+ přípatek za víkend 17Kč/h. možnost čerpat zálohy možnost volby směn: ranní, odpolední, noční (PO - NE)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 190 - 190 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda