Sazba za hodinu

rozbalit

Brigáda ve skladě 215 Kč/hod

referenční číslo: 57889 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme brigádníka na krátkodobý zástup na pozici vedoucího skladu s náhradními díly. Nabízíme úvazek na 1-2 měsíce, flexibilní pracovní dobu a motivační mzdu.
Příjem a expedice zboží Zaskladňování, udržování pořádku ve skladu, inventura Objednávka zboží u dodavatelů Řešení reklamací a doprovodná administrativa Práce v systému SAP Práce na VZV

Požadujeme

Znalost práce na PC, znalost systému SAP výhodou Znalost práce s VZV Smysl pro pořádek Základy AJ (využití při objednávce zboží)

Nabízíme

Mzda 200-225 Kč/hod Flexibilní pracovní doba Samostatná práce ve vlastním skladu, ale i spolupráce s kolegy v přidružené prodejně Spolupráce na 1-2 měsíce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda