Sazba za hodinu

Voňavá dlouhodobá brigáda ve výrobě - 130Kč + 85 Kč příspěvek na stravování

referenční číslo: 54917 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte dlouhodobou stabilní brigádu, nebo brigádu na léto? Máme tu pro Vás nabídku ve výrobě, kde to krásně voní po vanilce :)
Obsluha stroje Balení Vizuální kontrola Měření Spolupráce s kolegy

Požadujeme

Ochota pracovat na 2 směny Ochota chodit dlouhodobě ( minimálně 2 měsíce ) Manuální zručnost a spolehlivost

Nabízíme

130 Kč/h 85 Kč příspěvek na stravování Možnost dlouhodobé spolupráce Možnost přejít na HPP Možnost přejít do kmene společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 130 - 130 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Michaela Pavlíčková
+420 703 865 349