Typ nabídky

Minimální mzda

220062 - rada/odborný rada v oddělení daně Z příjmu právnických osob

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29539140729 | aktuálnost: 26.06.2024

Generální finanční ředitelství

Upřesňující informace

Náplň práce:
- Vyřizování podání daňových subjektů na úseku daně z příjmů právnických osob;
- Metodická a konzultační činnost v oblasti mezinárodního zdaňování, daně z příjmů právnických osob a pokut za účetnictví;
- Provádění kontrolní činnosti územních pracovišť;
- Provádění kontrolní a vyhledávací činnosti při ověřování správnosti údajů u plátců daní
Požadujeme min. bakalářské vzdělání nejlépe ekonomického zaměření, znalost daňové
problematiky a účetnictví výhodou. Znalost angličtiny výhodou.
Bližší informace a pokyny k podání žádosti naleznete zde:

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 27 080 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mánesova 1803/3a, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Absolventy