Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

3D Technik

referenční číslo: 55339 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

3D Technik

Náplň práce

Aktuálně obsazujeme seniorní pozici 3D technika, v případě zájmu neváhejte přiložit životopis!
Obsluha 3D měřícího stroje, provádění měření včetně tvorby reportů Interpretace výsledků měření ve vztahu k výrobnímu procesu, modifikacím a zavádění nových projektů a účast na řešení a odstraňování problémů Spolupráce na řešení reklamací, navrhování opatření. Kontrola správnosti měření dodavatelů

Požadujeme

SŠ s maturitou v technickém nebo příbuzném oboru Praxe min. 2 roky na obdobném pracovním místě Znalost problematiky 3D měření Čtení ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

Ranní směna Flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Ddměna za pracovní výročí, bonus za loajalitu Jazykové a odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem Možnost osobního růstu Práce ve stabilní mezinárodní společnosti s tradicí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl