Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovnice/k úklidu - frýdek místek - OC frýda

referenční číslo: 59462 | aktuálnost: 19.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Úklid prodejny s oblečením

Požadujeme

  • Férové jednání

Nabízíme

  • 130 Kč / hodinu
  • 7:00-9:30 hodin úklid probíhá ve dnech pondělí, středa, pátek, sobota
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • DPČ, DPP
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Nástup ihned
  • Možnost záloh
  • Pracoviště vhodné pro SD, MD, absolventi, OZP místo na chráněném trhu práce
  • Místo výkonu práce: Obchodní centrum Frýda-prodejna s oděvy

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair