Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista stavebních projektů - nástup ihned!

referenční číslo: 60384 | aktuálnost: 16.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte za sebou praxi na pozici stavebního inženýra? Máte OZO BOZP na staveništi?
Právě se díváte po nové práci?
Hledáme technicky zdatného profesionála s důrazem na bezpečnost, efektivitu a kvalitu, který zároveň umí komunikovat, řešit problémy a řídit projekty od začátku až po jejich dokončení!

Jste to VY?
Představte se mi životopisem a zjistíme to!

Náplň práce

  • Vedení projektů od návrhu po kolaudaci
  • Zajištění příslušných povolení a potřebné dokumentace
  • Technický dozor a koordinace BOZP na staveništi
  • Zajištění dalších nákupů, pozdějších rekonstrukcí a zastupování společnosti v nezbytných jednáních

Požadujeme

  • VOŠ/VŠ - příslušného oboru
  • Prokazatelnou praxi na podobné pozici
  • OZO BOZP na staveništi
  • PC - MS Office a interní systémy
  • Zodpovědný a detailní přístup
  • Znalost stavebních technologií, schopnost inženýrských výpočtů a projektový management
  • Flexibilita, organizační, komunikační, prezenční a vyjednávácí schopnosti
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 70.000 Kč
  • Roční bonusy
  • Mimořádné prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Dotovaná strava
  • Podpora při relokaci
  • Podpora rodin s dětmi
  • Firemní školka
  • Týden dovolené navíc
  • Kurzy a školení
  • Kulturní a firemní akce
  • Místo výkonu: Letohrad

Mzda: 70 000 - 83 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura