Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik lepení AŽ 35 000 KČ + nástupní bonus

referenční číslo: 60431 | aktuálnost: 18.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme precizního technika lepení, který se připojí k našemu týmu. Pokud máte zkušenosti s aplikací lepidel a montáží komponentů, či jste šikovný absolvent, neváhejte se ozvat. Čeká na Vás výborná pracovní příležitost ve stabilní společnosti s nadstandardními pracovními podmínkami a benefity.

Náplň práce

  • Aplikace lepidel a tmelů na různé komponenty a konstrukce podle technických specifikací.
  • Montáž kompozitních a kovových dílů dle výkresové dokumentace.
  • Příprava a údržba povrchů před lepením, včetně čištění, odmašťování a broušení.
  • Kontrola kvality lepených spojů, zajištění jejich pevnosti a odolnosti.
  • Spolupráce s výrobním týmem.
  • Dodržování technologických a bezpečnostních postupů

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru nebo podobné vzdělání.
  • Zkušenosti s lepením a montáží komponentů.
  • Schopnost pracovat s různými lepidly a materiály.
  • Orientaci v technických výkresech.
  • Přesnost a pečlivost při práci.
  • Ochotu pracovat na směny a učit se nové věci.
  • Spolehlivost a týmového ducha s důrazem na bezpečnost.

Nabízíme

  • Nástupní mzdu až 35. 000 Kč.
  • 7,5 hodiny pracovní doba.
  • Příplatky za přesčasy nad rámec zákonných požadavků.
  • Týden dovolené navíc pro odpočinek a regeneraci.
  • 2 sick days ročně na případné zdravotní potíže.
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění.
  • Dotované stravování přímo na pracovišti.
  • Edenred / Multisport karta pro aktivní životní styl.
  • Firemní a sportovní akce pro příjemné chvíle mimo práci.
  • Odměna za doporučení kolegy.
  • Zvýhodněný tarif O2 pro vaše telefonní služby.
  • Místo výkonu práce Plzeň.

Mzda: 32 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba