Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Aplikační specialista s SQL !STABILNÍ zaměstnavatel!

referenční číslo: 2000271746 | aktuálnost: 27.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, jednu z nejúspěšnějších firem zabývající se výrobou produktů se zaměřením na odlehčování automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Aplikační specialista s SQL !STABILNÍ zaměstnavatel!

Co vás čeká

  • monitoring, evidence a správa funkčnosti interního produkčního systému
  • monitoring, evidence, příprava a správa informačních a produkčních dotykových panelů
  • školení uživatelů pro práci s interním produkční systémem
  • podpora uživatelů při práci s interním produkční systémem
  • řešení problémů s produkčními aplikacemi
  • podpora při implementaci projektů dodavatelů
  • implementace a konfigurace nových aplikací
  • implementace nových projektů požadovaných zákazníky, EU a globálním IT / aplikačním týmem
  • vytváření a správa SQL databází, SQL dotazy a programování
  • tvorba a správa reportů v SQL reporting services
  • SW audit
  • neustálé zlepšování stávajících procesů
  • administrativní pomoc v IT oddělení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost MS SQL podmínkou
  • komunikativní znalost angličtiny na minimální úrovni mírně pokročilý
  • zkušenosti na podobné pozici - min. 1 rok
  • SQL server, SQL reporting services a vizualizace dat
  • instalace a konfigurace SW & HW
  • MS Office
  • troubleshooting
  • samostatnost, logické a kreativní myšlení
  • flexibilita
  • odolnost vůči stresu
  • IIS - Internet Information Services výhodou
  • Active Directory výhodou
  • správa MS Windows výhodou
  • správa MS serverů výhodou
  • znalost práce v síti - LAN/WAN/WiFi výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout

  • pružná pracovní doba
  • vzdělávání a příležitost k rozvoji
  • bohatý bonusový a benefitní systém
  • příspěvek na dopravu
  • variabilní složka mzdy
  • vánoční bonus
  • odměna za pracovní výročí
  • dovolená navíc, cafeteria systém
  • příspěvek na penzijní připojištění a další
  • relokační příspěvek
  • příspěvek na bydlení
  • náborový příspěvek
  • lokalita: Podbořany - Hlubany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Podbořany,

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, IT - prodej a služby

Profese: databázový specialista, programátor, project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti