Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář (Servisní technik) !možnost ubytování zdarma!

referenční číslo: 2000349775 | aktuálnost: 16.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, nejvýznamnější česko-slovenskou společnost působící v oboru vzduchotechniky, odsávání a také technického zabezpečení budov, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Elektrikář (Servisní technik).

Náplň práce:

  • Zajištění servisní údržby především v rámci Prahy a okolí
  • Práce v týmu
  • Případná spolupráce s objednanou externí firmou, pokud bude třeba většího zásahu

Požadujeme:

  • Oprávnění dle nařízení vlády 194/2022 Sb., dřívější vyhláška 50/1978 Sb., ideálně §6
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu občasně vyjet v Praze i v okolí Prahy

Nabízíme:

  • STABILITU – stabilní zázemí významné společnosti
  • Stabilní a dobré platové ohodnocení, mzda ideálně kolem 45 000 Kč, ale je k jednání i více dle zkušeností
  • Nenáročnou práci
  • IDEÁLNÍ PRACOVNÍ DOBU: PO – PÁ 06:00 – 14:30 hod.
  • Možnost ubytování ZDARMA na naší ubytovně
  • Stravenkový paušál 115 Kč/den
  • Případný příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1 000 Kč/měsíc
  • Místo výkonu práce: Praha (sídlo společnosti Praha 9)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování