Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lékař / lékařka se služebním bytem

referenční číslo: 2000348612 | aktuálnost: 16.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, lázeňskou společnost, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici LÉKAŘ / LÉKAŘKA se služebním bytem.

Náplň práce:

  • příjímací vyšetření
  • průběžné kontroly
  • výstupní vyšetření a dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání lékařského směru nejlépe obor pediatrie
  • výhodou RFM, interna, vnitřní lékařství
  • atestace v oboru výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • znalost cizího jazyka výhodou
  • profesionalitu, svědomitost, samostatnost, flexibilitu a chuť se učit
  • trestní a morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • trvalý pracovní poměr na plný i částečný úvazek na dobu neurčitou
  • zajímavou práci u stabilní lázeňské společnosti
  • nabízíme k dispozici služební byt, auto a telefon
  • podporu odborného vzdělávání
  • zohledníme Vaše zkušenosti finanční nabídkou a atraktivními benefity (např. možnost zaměstnaneckého stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stáří, sick days, příspěvek na dovolenou, atd.)
  • plat dle nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (41 000 - 67 000 Kč) + osobní ohodnocení
  • pracovní doba flexibilní, nepravidelná dle potřeb zařízení
  • Místo pracoviště: Lázně Kynžvart

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 41 000 - 67 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lázně Kynžvart,

Region: Karlovarský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: pediatr, všeobecný lékař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Individuální rozvržení pracovní doby