Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Project/Sales Manager

referenční číslo: 2000251119 | aktuálnost: 28.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a realizací tapet a bytového textilu od předních evropských výrobců na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Project/Sales Manager.

Náplň práce:

  • získávání nových kontaktů v architektonických kancelářích, u projektantů a developerů
  • prezentace produktů zákazníkům (primárně architekti, designéři)
  • aktivní vyhledávání nových příležitostí
  • péče a komunikace se stávajícími i novými klienty
  • odborné poradenství pro zákazníky, architekty a developery
  • organizační, technické a obchodní zpracování zakázek
  • zpracování cenových nabídek
  • budování dlouhodobě dobrých vztahů

Požadujeme:

  • min. SŠ s maturitou
  • znalost anglického jazyka na úrovni min. B1
  • uživatelskou znalost MS Office
  • řidičský průkaz skup. B. - aktivní řidič
  • výbornou znalost českého jazyka
  • znalost CAD programů (výhodou)
  • obchodní zkušenosti a znalosti z maloobchodu (výhodou)
  • týmového a obchodního ducha, komunikativnost, průbojnost
  • příjemné vystupování, estetické cítění a smysl pro design
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, proaktivitu
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu

Nabízíme:

  • práci ve stabilní, zavedené firmě
  • příjemné designové prostředí
  • špičkové produkty renomovaných značek a materiály nejvyšší kvality
  • vlastní organizace náplně práce
  • firemní vůz
  • rozšiřování znalostí, dovedností a školení v oboru interiérového designu
  • profesní a finanční růst s ohledem na dosažené výsledky
  • firemní akce
  • příspěvek na stravu a občerstvení na pracovišti
  • služební telefon a notebook
  • dovolená 5 týdnů po odpracování 1 roku
  • sickday 3 dny
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Praha - Holešovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality, Obchod, prodej, nákup

Profese: architekt, project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, 13. plat