Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Quality Assurance Specialist

referenční číslo: 2000252829 | aktuálnost: 27.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je předním rakouským poskytovatelem ICT služeb s více než 130letou historií inovací a odbornými znalostmi v oblasti spolupráce, sítí a IT technologií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Quality Assurance Specialist.

Budete součástí agilního týmu dodávajícího chytrá měření a gridová řešení pro velké zákazníky v Česku, Rakousku, Německu a Švýcarsku.

Náplň práce:

  • Testování systémů a aplikací ve spolupráci s vývojáři ve vašem týmu
  • Návrh, realizace a údržba testovacích scénářů
  • Automatizace testování
  • Kontrola kvality vyvíjených produktů
  • Reportování chyb a výsledků testů
  • Analýza nahlášených chyb od klientů (interních i externích)
  • Spolupráce s QA kolegy a kolegyněmi napříč vývojovými týmy s možností podílet se na určování společné strategie QA gildy
  • Spolupráce s produktovými manažery a product ownery

Požadujeme:

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti softwarového vývoje
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Předchozí zkušenosti jako softwarový tester/ka nebo QA specialista/tka
  • Zkušenosti s tvorbou testovacích scénářů
  • Znalost automatizovaných testovacích nástrojů a schopnost skriptování
  • Zkušenosti s architekturou mikroservis
  • Zkušenosti s REST API, RMQ, MS SQL a Azure
  • Základní znalost databází a schopnost psát SQL dotazy

Nabízíme:

  • Možnost karierního růstu v mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemné prostory na rohu Václavského náměstí v Praze
  • Možnost práce z domova
  • Nabídka jazykových kurzů a možností sebevzdělávání
  • Benefitní balíček zahrnující příspěvek na pojištění, stravenky a příspěvek na mobilní telefon nebo jiný HW
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • MultiSport karta
  • Nabídka skvělé kávy a bohatý výběr čajů v kanceláři
  • Společné snídaně každý měsíc
  • Místo výkonu práce: Praha - Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 80 000 - 110 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby

Profese: project manager, programátor, tester

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova