Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka krajského stavebního úřadu - náborový příspěvek 81 000 Kč

referenční číslo: 2000308753 | aktuálnost: 25.08.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, úřad místní samosprávy, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Referent/ka krajského stavebního úřadu - náborový příspěvek 81 000 Kč.

Náplň práce:

V rámci Vaší práce budete zajišťovat úkoly v přenesené působnosti kraje na úseku stavebního řádu, zejména:

  • Přezkoumávat rozhodnutí a jiné úkony podřízených správních orgánů
  • Podílet se na vyřizování oznámení, podnětů a stížností
  • Kontrolovat výkon státní správy podřízených stavebních úřadů a provádět vůči nim konzultační a metodickou činnost
  • Podílet se na poskytování informací dle zákona o svobodném přístupu k informacím

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání (zaměření architektura, stavebnictví nebo právo), případně VOŠ v oboru stavebnictví a 1 rok praxe na úseku stavebního řádu ve veřejné správě nebo SŠ vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 1 rok praxe na úseku stavebného řádu ve veřejné správě
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Znalost příslušné legislativy, zejména stavebního zákona a jeho prováděcích předpisů, správního řádu, zákona o urychlení výstavby strategicky významné infrastruktury, zákona o svobodném přístupu k informacím
  • Dobrá znalost práce s MS Office
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Samostatnost a schopnost týmové práce
  • Pečlivost, zodpovědnost a schopnost pracovat pod tlakem
  • PŘP sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní státní instituce, práce ve veřejné správě na dobu neurčitou
  • Příjemný kolektiv kolegů
  • Práce na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku)
  • Podpora po celou dobu spolupráce od zkušených kolegů
  • Plat se řídí zákoníkem práce a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – platová třída 12, tzn. 27 250 Kč – 40 120 Kč (dle Vaší uznatelné praxe)
  • Osobní příplatek 5 000 – 10 000 Kč/měsíc, po zapracování 7 000 – 12 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • Mimořádné roční odměny 40 000 – 70 000 Kč
  • Náborový příspěvek 81 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené, Sick days
  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefit Card
  • Zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení
  • Firemní mateřskou školku
  • Jazykové kurzy a možnosti dalšího vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • Kanceláře: Brno (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa, Reality

Profese: administrativní pracovník, referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Zdravotní volno/sickday