Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/ka pro správu operativního leasingu

referenční číslo: 2000258686 | aktuálnost: 27.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je poskytovatelem finančních služeb – zejména operativního leasingu, hledáme do rozrůstajícího se týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka pro správu operativního leasingu.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za ukončení a vyúčtování smluv operativního leasingu
  • Digitální administrace v systému v průběhu smlouvy
  • Vyhodnocování finanční bonity klienta
  • Zajištění včasných plateb a řešení pohledávek
  • Podpora obchodního týmu
  • Úprava procesů a postupů s ohledem na klienta
  • Řešení nestandardních situací a hledání optimálních řešení

Požadujeme:

  • Ochotu a snahu hledat nejvhodnější řešení požadavků klienta
  • Aktivní znalost angličtiny pro e-mailovou a telefonní komunikaci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výhodou praxe z leasingové společnosti nebo prodeje vozů
  • Samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení od 40 000 Kč
  • Malý, přátelský a vstřícný kolektiv
  • Praxi v zajímavém a perspektivním oboru
  • Zaměstnanecké výhody (Multisport, atd.)
  • Velmi výrazné slevy na firemní služby
  • Místo výkonu práce – Praha 7
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Automobilový průmysl

Profese: leasingový specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce