Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista kontaktního centra

referenční číslo: 2000308682 | aktuálnost: 25.08.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší výrobce domácích a profesionálních spotřebičů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista kontaktního centra.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu, ale také přes e-mail nebo chat
  • Poradenství zákazníkům s výběrem produktů nebo reklamací
  • Prodej doplňkových služeb jako např. prodlouženou záruku či garanci ceny opravy nebo příslušenství k našim produktům
  • Administrativa spojená s vyřízením zákaznických požadavků

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z kontaktního centra výhodou
  • Schopnost zachovat klid a trpělivost
  • Výborné komunikační schopnosti a orientaci na výsledek
  • Analytické myšlení a systematičnost při hledání nejlepších řešení
  • Angličtina na úrovni B2 je velkou výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní práci u renomované značky s dlouhou tradicí na trhu
  • Precizní zaškolení v prvním měsíci s podporou trenéra a kolegů, kteří vás seznámí se systémy, produkty a procesy; kontinuální podpora od seniorních kolegů i po adaptaci
  • Práci od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 16:30hod.
  • Motivující mzdu a bonusy ve výši 26% až do 40 000 Kč
  • 30 dnů volna (25 dnů dovolené, 3 sick days a 2 dny volna pro rodinu)
  • Roční příspěvek na sport do výše 5 000 Kč nebo Multisport kartu
  • 1 hodinu výuky angličtiny týdně
  • Stravenkový paušál ve výši 116 Kč/den
  • Možnost seberealizace v projektech zaměřených na zákaznický servis a spuštění nových systémů
  • Příležitost pro pracovní růst a rozvoj v rámci mezinárodní společnosti
  • Možnost práce z domova (až 50% pracovní doby)
  • Občerstvení na pracovišti (např. ovocné úterky)
  • Účast na akcích z oblasti charity, udržitelnosti, sportu a dalších týmových aktivit
  • Kanceláře: Praha 4 (metro Budějovická)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Profese: administrativní pracovník, vkládání dat do počítače, obchodní asistent, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova