Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správce ICT - vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 2000248324 | aktuálnost: 27.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá odbornou podporou výkonu státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny, hledáme vhodného kandidáta na pozici Správce ICT.

Náplň práce:

  • Sledování a zajištění chodu aplikačních procesů a jejich průběžné optimalizace v průběhu realizace projektu/administrace dotací OPŽP
  • Testování nasazovaných změn a analytická podpora při řešení uživatelských a zadavatelských požadavků
  • Administrace řízení přidělování práv a rolí pro odpovídající části systému a komunikace s uživateli při řešení problémů s přístupem, nebo vyřízením jejich žádosti s ohledem na případné technické problémy
  • Zajišťování podpory aplikace pro tvorbu přílohy rozpočtu žádosti o dotaci OPŽP, zajištění technické podpory pro reporting, správu a údržbu funkční provazby jednotlivých informačních systémů pro administraci žádostí a projektů
  • Podpora aktualizace řídících číselníků nastavení výzev administrace dotací OPŽP a aktualizace limitů nákladů obvyklých opatření

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělaní min. v bakalářském stupni
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Organizační schopnosti, iniciativní přístup k řešení úkolů, komunikativnost
  • Zkušenosti s týmovou prací a koordinační rolí
  • Analytické myšlení
  • Znalost angličtiny výhodou
  • Zkušenosti s použitím jazyka SQL a prací v databázi výhodou
  • Znalost datového modelování a práce s prostorovými daty výhodou
  • Pokročilé znalosti práce s GIS výhodou

Nabízíme:

  • Platové podmínky vycházející z 12. platové třídy (s přihlédnutím k dosaženému vzdělání a uznatelné praxi), kvalitní osobní ohodnocení a odměny dle dosažených výsledků
  • Perspektivní a zajímavou práci v oboru informatiky ve spojení s ochranou přírody
  • Dlouhodobou spolupráci na plný úvazek
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možností homeoffice po zapracování
  • Zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování a osobní rozvoj, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, firemní společenské a sportovní akce
  • Kvalitní technické vybavení - notebook, služební mobilní telefon
  • Možnost sebevzdělávání v souvislosti s plněním úkolů
  • Možnost profesního vzdělávání formou odborných školení, kurzů, jazykových kurzů, konferencí, včetně případné certifikace
  • Místo výkonu práce: Praha - Chodov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, Státní, veřejná správa

Profese: databázový administrátor, správce operačních systémů a sítí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce