Typ nabídky

Minimální mzda

Technik zakázky TZB

referenční číslo: 2000301826 | aktuálnost: 18.08.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost COBAP, která se zabývá návrhy a realizací široké škály služeb v oboru TZB, od elektrotechnických rozvodů přes zdravotně technické instalace až po ústřední topení, hledáme posilu týmu na pozici Technik zakázky TZB.

„Ve společnosti COBAP pracují tak, aby si vzájemně šetřili svůj čas a vycházeli si vstříc. Zákazníkovi předkládají různé varianty technických řešení, která přinášejí úsporu financí a času. Zakládají si také na vysoké technické a užitné hodnotě námi dodaných systémů a služeb. Díky tomu společně tvoří na všech úrovních dlouhodobý férový vztah založený na důvěře a otevřené komunikaci. Podporují jednotlivce jako osobnost a aktivně jej vzdělávají.“

Náplň práce:

Účelem této pozice je pomoci vedoucím zakázky koordinovat činnosti a subdodavatele na zakázce tak, aby nedocházelo k prostojům, aby každý člen věděl, co má dělat a měl k dispozici potřebný materiál. Zkrátka aby zajistil plynulý chod stavby.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ / VŠ stavebního zaměření (podmínkou buď vzdělání nebo prokazatelná praxe v oboru TZB)
  • Znalost stavební technické dokumentace
  • Schopnost řízení / vedení stavby
  • Znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič – zakázky máme různě, takže ochota cestovat je nutností

Výhodou bude, pokud:

  • Zvládáte samostatně řídit realizaci staveb TZB
  • Dokážete zajistit kontrolu kvality a provedení díla
  • Připravujete harmonogramy realizace

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Měsíční mzdu 36.000 – 60.000 Kč hrubého dle kvalifikace + finanční odměny za odřízené zakázky
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odborný růst a možnost se posouvat v rámci firmy
  • Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
  • Služební vozidlo, telefon – zkrátka veškeré pomůcky k tomu, abyste svou práci mohl/a odvádět efektivně
  • Zázemí společnosti na Praze 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Reality, Technika, elektrotechnika

Profese: technik v energetice, mistr, stavbyvedoucí, stavební dozor, technik ve stavebnictví, technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook