Typ nabídky

Minimální mzda

Mytí a čištění automobilů

referenční číslo: A12569 | aktuálnost: 06.09.2024

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

• Péče o exteriéry a interiéry vozů.
• Slepování firemních reklam na karosérii.
• Přeprava vozů na krátké vzdálenosti.
• Práce na naší centrální pobočce.

Požadujeme

  • Zájem o práci s automobily.
  • Řidičský průkaz sk.B podmínkou.
  • Ochotu pracovat částečně i ve venkovních prostorách.
  • Práci s nasazením - bonusy za výkon.

Nabízíme

  • Mzdu až 34 000 Kč.
  • Bonusy za dobře odvedenou práci.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden).
  • Možnost okamžitého nástupu.
  • Plné zaškolení.
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Možnost profesního růstu.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Mzda: 26 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy