Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník péče o vozy - Praha

referenční číslo: A12795 | aktuálnost: 06.09.2024

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

  • Manipulace s vozy na prodejní ploše a jejich doplňování
  • Označování vozů informačními cedulemi
  • Přeprava vozů mezi pobočkami
  • Základní údržba vystavených vozů
  • Péče o prodejní plochu

Požadujeme

  • Zájem o práci s automobily
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • Ochotu pracovat ve venkovních prostorech

Nabízíme

  • Mzdu až 34 000 Kč
  • Bonusy za dobře odvedenou práci
  • Plné zaškolení
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost profesního růstu

Benefity pro naše zaměstnance:

  • Slevy na nákup firemních produktů a služeb (automobil, pojištění, financování vozu, GPS, navigace a další)
  • Možnost pravidelně využívat automyčku pro soukromé účely
  • Slevy pro sportovně založené – Multisport karta
  • Zvýhodněné firemní telefonní tarify pro soukromé účely
  • Slevy u firemních partnerů na služby, produkty a sportovní a kulturní akce

Mzda: 26 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby

Vhodné pro: Absolventy