Typ nabídky

Minimální mzda

Absolvent s elektro vzděláním a angličtinou

referenční číslo: 56166 | aktuálnost: 17.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru elektro a domluvíte se bez problémů anglicky? Jste analytický typ, baví vás vyhodnocovat data? Pak možná právě vy budete tím pravým kandidátem na pozici energetika, kterou obsazujeme pro našeho klienta, výrobní společnost v průmyslové zóně v Ovčárech u Kolína.
Komunikovat s dodavateli elektrické energie, plynu a vody, řídit smluvní vztahy Vyhodnocovat spotřebu na jednotlivých provozech Hledat úspory na snižování spotřeby Sledovat trendy spotřeby a plánovat budoucí spotřebu Aktivně spolupracovat na nových projektech Sledování legislativních změn a jejich implementace do společnosti

Požadujeme

Minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro Odborná kvalifikace dle vyhl. č. 50/1978 Komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace s dodavateli, s ostatními závody) Uživatelská znalost MS Office Oceníme, pokud budete mít zkušenost s VN (22kV), znalost ISO 50 001 nebo praxi na pozici energetika či v oddělení facility, ale není to podmínkou

Nabízíme

Týden dovolené navíc (celkem 25 dní) Propracovaný benefitní systém, body z Cafeterie můžete využít na splácení hypotéky, leasing auta, na dovolenou, lékárnu, kulturní akce, sport a mnoho dalšího Finanční prémie při osobních i pracovních jubileích Dotované stravování v závodní kantýně Možnost profesního růstu v rámci závodu, ale i možnost absolvovat stáž v některém z dalších evropských závodů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika