Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Analytik kybernetické bezpečnosti senior

referenční číslo: 57278 | aktuálnost: 17.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Poskytujeme služby provozu IT (infrastruktury, výpočetního výkonu, OS, databází a aplikací v našich bezpečných datových centrech. Vycházíme ze zkušeností zahraničního systému kybernetické bezpečnosti a poučujeme český trh. Momentálně hledáme analytika kybernetické bezpečnosti, který bude řešit bezpečnostní projekty.
Vyhledávat bezpečnostní slabiny (threat hunting) Zodpovídat za testování správného nastavení detekčních nástrojů Vyhodnocovat kybernetické bezpečnostní události a incidenty Nastavovat a provádět schválená bezpečnostní opatření dále se budete věnovat: simulaci kybernetických útoků v testovacím prostředí (Adversary emulation)

Požadujeme

Umíte přečíst kód v některém z jazyků (Python, PowerShell, BASH, C…) Znáte pojmy jako log, SIEM, SOC, CTI, Cloud, QRadar, Sentinel Znalost použití cloudových technologií (MS Azure, Google Cloud atd.) Znalost použití nástrojů MS Sentinel či nástrojů Google Cloud – Chronicle

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení dle vašich zkušeností 30 dní volna (25 dnů dovolené + 5 dnů zdravotního volna) Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění Příspěvek na očkování Příspěvek na MHD Cafeterie – příspěvek na volnočasové aktivity (dovolená/sport/kultura) Odměny za doporučení nových kolegů Home office a flexibilní pracovní doba Stravování v prostředí budovy (jídelna, podniková prodejna) Vzdělávání, rozvojové kurzy, jazykové kurzy MultiSport kartu Práci se zajímavými technologiemi Přátelský tým kolegů, kde si všichni navzájem pomáhají Firemní akce (sportovní den, grilování, zážitkové odpoledne, bowling, vánoční večírek) Nástup ihned nebo dle domluvy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha