Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent vedoucího výroby

referenční číslo: 57437 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost za splnění výrobního procesu Stanovení KPI a výrobních cílů Nastavení, sběr a reportace dat z výroby Analýza vad a ztrát při výrobě, realizace opatření Optimalizace výrobních postupů Sledování a vyhodnocování efektivity práce Kooperace na tvorbě výrobního plánu a jeho implementace Vedení jednotlivých projektů v rámci oddělení Zodpovědnost za výrobní proces Vedení podřízených, jejich zaškolení a pravidelné hodnocení Plnění cílů kvality

Požadujeme

Vzdělání technického směru
Praxe na obdobné pozici
Pečlivost
Orientace na cíl
Schopnost tvorby a plnění strategických plánů společnosti
Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou
Orientace na vedení týmu, jeho motivace

Nabízíme

Příjemná a klidná atmosféra ve skvělém profesionálním kolektivu Moderní pracovní prostředí, samostatnou práci Příspěvek na dopravu Stravenková karta – zvýhodněné ceny jídel Odměna za doporučení nového kolegy / kolegyně Dárky k výročím a před Vánoci. Společně se potkáme na firemních večírcích, oslavíme naše výsledky!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl