Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistentka s francouzštinou nebo italštinou

referenční číslo: 56005 | aktuálnost: 26.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste komunikativní osoba a baví Vás cizí jazyky? Disponujete znalostí Angličtiny a k tomu se domluvíte i Italsky nebo Francouzsky? Hledáte své první pracovní uplatnění nebo třeba kariérní změnu? Do týmu zákaznického servisu hledám specialistu pro francouzské či italské zákazníky! Náplň práce: spolupráce s obchodníky administrativní vedení obchodních případů komunikace se zákazníky organizace a koordinace zakázek s ostatními kolegy

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání komunikativní AJ komunikativní FJ nebo IT pečlivost a zodpovědnost práce na PC - uživatelsky

Nabízíme

stabilní práci s kompletním zaškolením fixní i bonusovou složku mzdy 5 týdnů dovolené dotované stravování příspěvek na penzijko příspěvek na životní pojištění a další odměny a benefity...
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Ostatní