Typ nabídky

Minimální mzda

Ekonom / finanční controlor

referenční číslo: 56540 | aktuálnost: 26.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s finančním controllingem či řízením financí společností? Rozšiřujeme náš ekonomický tým o nového kolegu či kolegyni a hledáme ideálního kandidáta. Víte, co je rozvaha, výsledovka, jak se počítá marže, nebo jak se tvoří budget na další období? Umíte pracovat s čísly, tabulkami a připravit report? Přihlaste se do přijímacího řízení a staňte se novým členem našeho týmu. Vaše finanční představy naplníme a přidáme osobní vůz. Pošlete nám životopis.
Kontrola financí společnosti Tvorba finančího plánu a kontrola jeho plnění Práce s daty a pravidelný reporting

Požadujeme

Praxe na podobné pozici alespoň 3 roky Samostatnost, asertivita Raději pracujete s tvrdými daty, než s dojmy

Nabízíme

Velmi nadstandardní mzdu (vaše zkušenosti zaplatíme) 5 týdnů dovolené Firemní vůz i pro soukromé účely Pružnou pracovní dobu Stravenky Příspěvek na penzijní spoření Samostatnou zodpovědnou pozici
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management