Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektroinženýr, 45 000-60 000 Kč

referenční číslo: 55368 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodně uznávanou firmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektroinženýr.
diagnostikovat a analyzovat závady na výrobních zařízeních správa počítačových programů pro automatizační techniku navrhovat nápravná opatření úpravy programů PLC podílení se na školení pracovníků údržby

Požadujeme

SŠ/VŠ elektrotechnická NEBO předchozí zkušenost na obdobné pozici vyhláška č. 50/1978 Sb. znalost anglického nebo německého jazyka min. na úrovni A2 (pro práci s technickou dokumentací) ŘP sk. B (občasné pracovní cesty firemní vozem)

Nabízíme

odměny ke mzdě pracovní smlouva na dobu neurčitou stravenkový paušál příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění, skupinové životní a úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti 5 týdnů dovolené benefitní program 6 000 Kč/rok bezúročné půjčky na bydlení částečně dotovaná Multisport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl