Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroinženýr pro přípravu sériové výroby

referenční číslo: 56555 | aktuálnost: 31.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vystudovaný elektrotechnický obor? Láká Vás práce pro leadra na trhu, který vyvíjí vlastní inovativní produkty? Nechcete už pracovat jen s Hardware, ale s celým výrobkem, a to vše v neformální atmosféře? Klidně čtěte dál. Technologická společnost, která se primárně zaměřuje na poskytování řešení a souvisejících služeb pro datová centra momentálně do svých řad hledá zkušeného elektroinženýra pro přípravu sériové výroby celého výrobku.
Dokončení procesu přechodu z prototypu přes ověřovací sérii do sériové výroby Práce s kompletním výrobkem PCB, šasi Příprava a realizace formálních dokumentů a testů Možnost práce na HPP nebo na IČO

Požadujeme

Praxe v oboru návrhu, vývoje a testování elektroniky a přípravy sériové výroby Zkušenost s Autodesk Fusion VŠ elektro zaměření Alespoň komunikativní Anglický jazyk

Nabízíme

Spolupráci na vývoji vlastních produktů Individuální ohodnocení, dle Vašich zkušeností 25 dní dovolené 4 Sick Days Mobilní telefon + PC Zázemí stabilní společnosti, neformální kulturu Nástup ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 65 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika