Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik

referenční číslo: 55399 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozšiřte tým české společnosti, která hledá nového kolegu na pozici Elektromechanik. Hledám někoho, kdo se zajímá o MaR v technologických procesech a vždy chce najít to nejlepší řešení.
Údržba provozu automatizovaných výrobních procesů Kontrola činnosti elektronických přístrojů pro měření veličin a jejich údržba Kontrola činnosti elektronických obvodů u řídících systémů Návrhy v oblasti MaR, jejich uvádění do provozu a následná kontrola Spolupráce s ostatními útvary pro zajištění nepřetržitého provozu společnosti

Požadujeme

Úplné střední odborné vzdělání nebo SŠ vzdělání se zaměřením na elektro Doklad o složení zkoušky NV č. 194/2022 Sb. §6 - samostatná činnost na el. zařízeních Disponovat základy diagnostiky a programování PLC (Siemens) Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič Praxe na pozici min. 2 roky Využijete, ale není vyžadováno znalost programu ASPIC Výhodou je zkušenost s vedením lidí

Nabízíme

Zázemí české společnosti Zajištění podpory rozvoje Vašich dovedností Možnost realizace a prosazení svých nápadů Kariérní posun
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika