Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HLAVNÍ ÚČETNÍ | výrobní společnost | atraktivní mzda

referenční číslo: 56832 | aktuálnost: 10.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodního výrobního závodu, dobře sjízdného z Ostravy, Olomouce nebo Nového Jičína, hledáme zkušeného hlavního účetního nebo hlavní účetní, která hovoří plynně anglicky! Těšte se na zaběhnutý tým účetních, příjemné pracovní prostředí a atraktivní mzdu!
Zodpovědnost za správné vedení účetnictví Metodické vedení a kontrola účetního týmu účetních Zpracování výstupů pro kontakt s bankou a úřady (DPH, KH, DPPO, silniční daň, statistická šetření a další) Spolupráce s auditory (auditovaná účetní závěrka) Zodpovědnost za periodické uzávěrky

Požadujeme

Praxe min. 3 roky Vysokoškolské vzdělání v oboru Znalost účetnictví a daní dle české legislativy Komunikační znalost AJ min. B2 Znalost SAP Analytické uvažování Schopnost organizace Vedoucí typ s orientací na výsledky

Nabízíme

Atraktivní mzda Finanční bonusy v závisloti na plnění KPIs Flexibilní pracovní doba Jazykové kurzy AJ 5 týdnů dovolené Závodní stravování Příspěvek na dopravu Stabilita a jistota zaměstnání Možnost dalšího vzdělávání a školení Osobní růst Podpora ze strany vedení Příjemné pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví