Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hledáme inženýra kvality na svařovnu - vhodné i pro juniory

referenční číslo: 57275 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Na nově otevřenou pracovní pozici v oblasti kvality, v současné době hledáme praktika, který se přopojí ke stávajícímu týmu a pomůže tak udžovat vysoké standardy kvality výrobků v oblasti automotive výroby. Pokud Vás baví monitorovat a zlepšovat výrobní procesy, analyzovat problémy a zajišťovat, že produkty splňují ty nejpřísnější normy, pak je tato pozice přesně pro Vás.
Co Vás konkrétně na pozici čeká: řízeni kvality dodavatelských dílů karoserie analýza problémů a návrhy zlepšeni příprava nových projektů v rámci pilotních fázi výroby pravidelné dodavatelské audity schvalováni dílů do sériové produkce řízeni neshodných dílů a reporting

Požadujeme

Koho hledáme: VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou ideálně technického směru praxe v oblasti řízení kvality nebo výroby komunikativní znalost anglického jazyka proaktivní přístup a flexibilitu uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel a Powerpoint) základní znalosti norem ISO 9000 a TS 16949 znalosti v oboru výroby dílů karoserie a svařování výhodou řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Jaké jsou benefity na této pozici: atraktivní bonusy dovolená navíc kvalitní lékařská péče příspěvek na pojištění práve v moderním prostřědí možnost dalšího vzdělávání a růstu jazykové kurzy dotované stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl