Typ nabídky

Minimální mzda

HR administrátor

referenční číslo: 56175 | aktuálnost: 17.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Můj klient klade velký důraz na spokojenost svých zaměstnanců a věří, že kvalitní a motivovaný tým je základem našeho úspěchu. V současné době pro něj hledám do týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici HR Administrátor. Pokud máte zájem o práci v prostředí, kde se klade důraz na osobní a profesní rozvoj, a chcete se podílet na vytváření přátelské a podpůrné pracovní atmosféry, jste na správném místě! Jako HR Administrátor budete mít klíčovou roli v podpoře našich zaměstnanců a zajištění plynulého chodu všech HR procesů. Místo výkonu práce Kadaňsko/Klášterecko.
administrace pracovních smluv a dalších pracovně-právních dokumentů vedení a aktualizace personální agendy a databází zaměstnanců správa docházkového systému a příprava podkladů pro mzdy spolupráce na různých HR projektech a aktivitách

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání zkušenost na podobné pozici výborné komunikační a organizační schopnosti schopnost samostatně řešit úkoly a rozhodovat se pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) - tabulky, tabulky, tabulky a správa docházkových systémů znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme

zajímavou a různorodou práci v dynamickém týmu v mezinárodní firmě přátelské pracovní prostředí benefity: [např. stravenky, dovolená navíc, sickdays, firemní akce, pružná pracovní doba] odpovídající mzdové ohodnocení odměny ke mzdě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Personalistika, HR