Typ nabídky

Minimální mzda

HR Manager

referenční číslo: 54864 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

HR Manager

Náplň práce

Hledám zkušeného HR Managera, který bude zodpovědný za řízení lidských zdrojů a rozvoj zaměstnanců. Někoho, kdo bude tváří personálního oddělení a bude v úzkém kontaktu se zahraniční centrálou. Pokud máte silné komunikační dovednosti, strategické myšlení a touhu přispět k růstu a úspěchu firmy, jste tím, koho hledám!
Řízení všech aspektů HR činností včetně náboru, výběru, onboardingu, školení a rozvoje zaměstnanců. Vytváření a implementace HR strategií a politik v souladu s obchodními cíli společnosti. Řízení procesu hodnocení výkonu zaměstnanců a rozvoje kariéry. Zajištění dodržování pracovněprávních předpisů a předpisů týkajících se bezpečnosti práce. Řešení pracovněprávních záležitostí a poskytování poradenství vedoucím pracovníkům a zaměstnancům. Správa systému benefitů a odměn pro zaměstnance. Aktivní podpora pozitivní firemní kultury a zlepšování pracovního prostředí. Analýza HR dat a příprava pravidelných reportů pro zahraniční vedení společnosti. Komunikace s odbory. Vedení týmu personálního oddělení.

Požadujeme

VŠ nebo SŠ Minimálně 5 let zkušeností na pozici HR manažera nebo podobné roli. Znalost pracovního práva a HR postupů. Výborné komunikační a interpersonální dovednosti. Schopnost motivovat tým, filtrovat informace a vyjednávat s odbory. Silné organizační a plánovací schopnosti. Aktivní znalost anglického jazyka.

Nabízíme

Atraktivní platové ohodnocení + osobní ohodnocení. Vedení skvělého týmu. Flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Služební auto. Přátelské a podporující pracovní prostředí. Systém benefitů (stravenky, příspěvky na sport, relaxační aktivity, firemní akce).
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Personalistika, HR