Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr údržby s AJ

referenční číslo: 56206 | aktuálnost: 18.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte elektro vyhlášku, praxi z výrobního provozu a k tomu komunikativní angličtinu? Chcete být u zrodu nového projektu? Pokud ano, jste ten pravý, koho hledáme. Dejte nám o sobě vědět a rádi vám nasdílíme podrobnosti pracovní pozice. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a možnost seberozvoje.
Zodpovědnost za přejímky a instalaci nových zařízení a technologií Spolupráce na zprovoznění zařízení Následná starost o chod a údržbu technologií v provoze Příprava manuálů a školení pro personál výrobního oddělení

Požadujeme

Vzdělání technického směru Elektro vyhláška 50 §6 Angličtina B1-B2 (nebát se mluvit) Předchozí zkušenost v oblasti údržby, ideálně v oblasti automatizace

Nabízíme

Atraktivní mzda Flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené 5 dnů zdravotního volna, tzv. sick days Stravenkový paušál Notebook, telefon i k soukromým účelům Smlouva na dobu neurčitou Možnost seberealizace
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl