Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Key account manager pro Rakousko

referenční číslo: 55342 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rosteme a potřebujeme rošířit náš obchodní tým na rakouském území! Chcete se i Vy podílet na naplnění našich obchodních cílů? Máte zkušenosti s B2B a domluvíte se plynně německy? Nevadí Vám přes týden cestovat za zákazníky? Pak jste ideální kandidát! Náplň práce: pravidelné cesty za zákazníky (po - čt) péče o stávající zákazníky a jejich rozvoj příležitostné akvizice dle možností obchodní administrativa (nabídky, kalkulace atd.) účast na obchodních poradách na centrále společnosti monitoring trhu a reporting

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání zkušenosti z oblasti B2B základní technické myšlení prozákaznický přístup a obchodní duch ochota cestovat mimo ČR komunikativní němčina řp. B

Nabízíme

velmi atraktivní fixní mzdu + pohyblivou složku kompletní zaškolení v sídle společnosti služební automobil i k soukromým účelům mobil, notebook příspěvek na stravování příspěvek na penzijko a další odměny a benefity... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl, Ostatní