Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality | Vhodné i pro juniory!

referenční číslo: 56141 | aktuálnost: 16.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme šikovné a motivované pracovníky pro provoz měřící laboratoře automotiv společnosti na Hodonínsku! Tato pozice je skvělá také pro juniory, kteří se nebojí ranních a nočních směn bez víkendů a mají chuť se učit nové věci!
Provádění měření na 3D souřadnicových měřících strojích Měření přípravků a kalibrů Vystavování protokolů z měření Kontrola vstupního materiálu od externích dodavatelů Zakázková měření dle požadavků ostatních oddělení Práce ve směnném provozu (ranní/noční)

Požadujeme

SŠ vzdělání (technický směr výhodou) Výhodou je znalost technické dokumentace a čtení výkresů Výhodou je zkušenost s měřením na 3D přístrojích či zkušenost z oblasti kvality

Nabízíme

Příplatek za práci přesčas 50% Extra týden dovolené Dotované závodní stravování Věrnostní odměny a stabilizační příplatek Příspěvek na péči o zdraví A další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl