Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor / Mistr výroby

referenční číslo: 56560 | aktuálnost: 31.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme posilu do české, rodinné, výrobní společnosti, která je na trhu 30 let, na pozici Koordinátor – Mistr výroby.
Zodpovědnost za chod výroby a sklad surovin (cca. 30 pracovníků na směně) Odpovídá za kvalitní výrobu, rozdělení lidí do směn, zaškolování nových pracovníků Odpovídá za plnění výrobního plánu, plnění nastavených norem Práce v informačním systému

Požadujeme

Ukončené SŠ vzdělání s maturitou Zkušenost s vedením vlastního týmu min. 1 rok Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu Znalost MS Office a Excel Řidičský průkaz

Nabízíme

Týden volna navíc Příspěvek na dopravu Podpora kariérního růstu Firemní produkty za zvýhodněné ceny Příspěvek na dovolenou Dotované obědy Káva zdarma Příspěvky a dárky k životním událostem Zvýhodněné SIM i pro rodinu Podpora jazykového vzdělávání Příspěvek k pracovnímu jubileu Další informace můžete najít na našich webových stránkách www.sheron.cz Závodní stravování Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Tvůrčí práce, kultura, umění