Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor TZB

referenční číslo: 56208 | aktuálnost: 18.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám zkušeného kolegu, který bude mít na starosti koordinaci a řízení jednotlivých profesí TZB. Pokud hledáte novou pracovní příležitost, pošlete mi svůj životopis.
koordinace návrhu řešení profesí TZB při zpracování projektové dokumentace prostorová koordinace rozvodů TZB komunikace a řízení zpracovatelů projektové dokumentace jednotlivých profesí TZB práce na návrhu velkých a významných pozemních staveb

Požadujeme

zkušenosti s vedením pracovníků znalozt TZB

Nabízíme

práci ve stabilním týmu odměny ke mzdě kompletní zaškolení flexibilní pracovní doba 5 týdnů volna dotované stravování příspěvek na penzijko příjemné kanceláře - ne open office odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura