Typ nabídky

Minimální mzda

Logistik/Materiálový plánovač (4 dny HO/týdně)

referenční číslo: 56553 | aktuálnost: 31.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme logistika. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a hledáte příležitost k dalšímu osobnímu i profesnímu rozvoji, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned.
Objednávání materiálu ve stanoveném množství dle plánu Plánování a organizování přeprav materiálu Dohled nad skladovými zásobami Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

Zkušenosti z obdobné pozice Anglický jazyk na komunikativní úrovni Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou Komunikativnost, týmovost

Nabízíme

5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba Příspěvek na dovolenou a na Vánoce Roční bonus Příspěvek na dojíždění Dotované stravování Body do Cafeterie Možnost pracovat z domova (4 dny/týdně) Pracovní smlouva na 3 roky (zástup za RD)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika