Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik údržby strojů a zařízení

referenční číslo: 56811 | aktuálnost: 10.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte smysluplnou práci v oblasti mechanické údržby strojů a zařízení? Zajímáte se o práci s nejnovějšími technologiemi a máte chuť se vzdělávat, rozšiřovat své znalosti v oblasti mechanické údržby strojů a zařízení ? Jste manuálně zrušní a směnný provoz pro Vás není překážkou? Pak čtěte určitě dále! Nabízíme stabilní zaměstnání v lokalitě Praha 9, kam se dobře dostanete jak MHD, tak autem (parkování je u společnosti). Příležitost pracovat ve stabilním a přátelském kolektivu, na který se můžete obrátit. Máte možnost si zvýšit kvalifikaci, zúčastnit se rozvojových vzdělávacích programů. Nemine Vás atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů, ze kterých si určitě každý vybere: věrnostní odměny za odpracovaná léta ve společnosti, odměny při odchodu do důchodu, možnost jazykového vzdělávání, různé slevové programy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy, příspěvek na stravování ve vlastní jídelně v areálu společnosti s nabídkou 3 hlavních jídel, polévky, saláty, dezerty, příspěvek na dopravu, ubytovnu, Kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1 000 Kč, Plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů, nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech.
Servis, údržba a opravy strojních zařízení - obráběcích strojů, hydraulických a pneumatických systémů Provádění pravidelných preventivních kontrol strojů Vedení dokumentace Výhodou znalost řídících systémů CNC strojů – Siemens a Heidenhain.

Požadujeme

Zkušenosti na podobné pozici Elektrotechnické vzdělání výhodou Manuální zručnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu. Aktivní a zodpovědný přístup k práci, samostatnost Smysl pro detail Mít zájem o vzdělávání - rozšiřovat své zkušenosti i na další výrobní činnosti Připravenost pracovat ve směnném provozu (třísměnný nebo nepřetržitý provoz)

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost na plný úvazek v dobře dostupné lokalitě Praha 9 MHD, parkování přímo u společnosti Práci s nejnovějšími technologiemi Možnost uplatnit své dosavadní profesní zkušenosti a znalosti Komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy Příspěvek na stravování ve vlastní jídelně v areálu společnosti s nabídkou 3 hlavních jídel, polévky, saláty, dezerty Příspěvek na dopravu, ubytovnu Kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1 000 Kč Plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů Nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech Kolektiv, který drží při sobě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl