Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí

referenční číslo: 57415 | aktuálnost: 17.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Nákupčí

Náplň práce

Hledáme nákupčího s praxí! Na této pozici uplatníte nejen dobrou angličtinu, ale i schopnost asertivního vyjednávání. Pokud již tedy máte zkušenost s nákupem ve výrobní (automotive) společnosti, hledáte novou práci, benefity vč. home office a dobré zázemí, je tato pozice právě pro Vás. Se zapracováním Vám pomůže jak fajn šéf, tak i tým kolegů, kteří Vám budou ve všem nápomocni. Náplň práce: poptávky materiálu od stávajících dodavatelů vyhledávání nových možností jednání o cenách, termínech, množství atd. spolupráce na globálních projektech komunikace napříč firmou (výroba, logistika) reporting a další administrativa

Požadujeme

SŠ vzdělání praxe v nákupu komunikativní AJ dobré organizační a vyjednávací schopnosti trpělivost a snaha hledat řešení

Nabízíme

flexibilní pracovní dobu 25 dnů dovolené finanční odměny ke mzdě dotované stravování příspěvky na dopravu příspěvek na penzijko možnost čerpat home office jazykovou výuku Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl