Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí | Brno-Modřice

referenční číslo: 56163 | aktuálnost: 31.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se stát součástí společnosti, jež je od roku 1991 jedničkou na trhu s cukrovinkami? Aktuálně hledáme Nákupčího, který již má zkušenosti s nákupem, nebojí se komunikace s dodavateli a domluví se v angličtině! Zní to jako něco pro Vás? Pak čtěte dále!
Zodpovídat za vedení a pokládání nákupních objednávek Řešit případné problémy s dodavateli firmy V případě potřeby vyhledávat nové dodavatele pro firmu a starat se o aktuální dodavatele firmy Úzce spolupracovat s dalšími odděleními společnosti (zejména s oddělením prodeje, marketingu a logistiky) Zajišťovat cenové nabídky produktů Optimalizovat využívání nákladů a zajišťovat minimalizování nákladů na zásoby (aby nezůstali neaktivní, nevyužívané či nadbytečné)

Požadujeme

Zkušenosti s nákupem (strategickým či operativním) Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (komunikace s dodavateli) Znalost MS Office (Excel), SAP systému (ERP systém)

Nabízíme

4 týdny dovolené + 3 dny sick days Sleva na firemní výrobky Příspěvek na kafeterii Příspěvek na penzijní připojištění Možnost občasného home-office (po domluvě) A další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup