Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce / B2B / akvizice

referenční číslo: 56165 | aktuálnost: 17.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do dobře zavedené společnosti s elektroinstalačním materiálem hledáme člověka, který má obchod v malíku a preferuje kvalitu před kvantitou. Přidejte se k férovému týmu a firmě, která vám zajistí veškerou podporu, kterou budete potřebovat ke své práci a k navázání nových business vztahů v Jihočeském kraji. Těšíme se na váš životopis!
Akvizice nových zákazníků z řad B2B Udržování vztahů se stávajícími zákazníky Osobní prezentace produktů Vyjednávání ohledně obchodních podmínek a uzavírání smluv

Požadujeme

Obchodní zkušenosti s B2B prodejem Velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti Pozitivní přístup k práci, férové jednání, zacílení na kvalitu Technické povědomí Znalost práce na PC - MS Office ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

Dlouhodobé pracovní uplatnění u nadnárodní společnosti Propracovaný plán odborného zaškolení Podpora profesního i osobního růstu Fixní mzdu + roční prémie 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravné Služební vůz i k soukromému užití Příspěvek na penzijní i úrazové připojištění Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup